31 grudnia 2014

Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Dziś ostatni dzień starego roku. Wiele się w nim wydarzyło - zarówno rzeczy dobrych jak i złych. Poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, ale również takich, których nie warto nawet wspominać. To taki gatunek wampirów energetycznych, w których obecności człowiek czuje się jak osłabiona marionetka. Nigdy więcej takich znajomości! Przed nami szalona, sylwestrowa noc. Chciałabym, aby każdy mógł ją spędzić na wspaniałej zabawie w gronie osób, które lubi i z którymi się dobrze czuje. To jedyna taka noc w całym roku, kiedy człowiek nie powinien być sam. To noc nadziei na przyszłość, ale również noc podsumowań - czasem bardzo gorzkich. Nie warto zbytnio przejmować się tym, co minęło, bo już i tak niczego nie da się zmienić. Tylko dzisiaj - tu i teraz - mamy jeszcze na cokolwiek wpływ, bo jutra tez tak naprawdę nie znamy. Dziś wstałam wcześnie rano, żyje, jestem zdrowa oraz w miarę szczęśliwa i to jest piękne. To właśnie życie ze wszystkimi jego barwami jest cudowne i niepowtarzalne. Kocham swoich bliskich, kocham mniej bliskich, kocham wszystkich ludzi, bo kocham to życie i chciałabym by trwało jak najdłużej!
Mam nadzieję, że dzisiejsza noc przyniesie same dobre rzeczy, że da wiarę i nadzieję na lepsze jurto, na wspaniały, nowy 2015 rok - tego życzę Wam Wszystkim, jak również sobie.
Szczęśliwego Nowego Roku!

1 komentarz:

  1. Kochana, życzę Ci tego byś przez cały najbliższy rok była uśmiechnięta. Byś każdą porażkę traktowała jak naukę na przyszłość. Życzę Ci wytrwałości w dążeniu do obranych celów. Niczego nie planuj, bo plany zawsze idą w łeb - ciesz się dniem dzisiejszym. I najważniejsze - zawsze bądź sobą, b jesteś cudowną kobietą. Jeśli ktokolwiek spróbuje Ci powiedzieć, że tak nie jest to omijaj go szerokim łukiem - to właśnie taka toksyczna znajomość :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :*

    OdpowiedzUsuń